Zerknij jeszcze raz na ostatnie zdjęcie warsztatowe, sorry, że nie bezpośrednio, ale, gdy je zobaczyłem to pomyślałem, że to jakiś żart, podpucha - model pomalowany i okalkowany, a rozpórki wiszą nad dolnym płatem, a tu się okazuje, że to nie był żart, podpucha tylko najprawdziwsza prawda

:
https://postimg.cc/RWWnYbtrKruchy, kruchy, no ale jak rozpórki były za krótkie to można przecież było odciąć bolce na końcach, poszukać w przydasiach kawałek płytki polistyrenu, czy jakiejś nadającej się do przeróbki niepotrzebnej części z modelu tego, czy innego, oszlifować do kształtu rozpórek i pociąć na 4 części, aby dosztukować i dokleić je do rozpórek na styk z powierzchnią dolnego płata, a nie ciapać klejem, bo nie wygląda to dobrze i estetycznie.
Celownik też powinien być czarny, a nie srebrny.
To tyle.